Carillonbespelingen per datum

Datum Locatie Beiaardier(s) Soort bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 09:00 uur Raadhuistoren (Barneveld) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 11:00 uur Goede Redetoren (Almere) Frits Reynaert Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 11:00 uur Peperbus (Zwolle) Roy Kroezen Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 11:30 uur Bakenessertoren (Haarlem) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 12:00 uur Grote Kerkstoren (Dordrecht) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 12:45 uur Grote- of St. Bavokerk (Haarlem) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 13:00 uur Grote- of St. Laurenskerk (Alkmaar) Christiaan Winter Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 16:00 uur Grote- of Andreaskerk (Hattem) Martien van der Knijff Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 17:00 uur Open Haventoren (Zeewolde) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 19:00 uur Grote Kerk (Nijkerk) Freek Bakker Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 19:00 uur Grote- of St. Stephanuskerk (Hasselt) Martien van der Knijff Reguliere bespeling
vrijdag 9 december 2016 om 20:00 uur Oudekerkstoren (Ede) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 10:00 uur Stadhuistoren (Schoonhoven) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 11:00 uur Domtoren (Utrecht) Malgosia Fiebig Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 11:30 uur St. Laurentiustoren (Bergambacht) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 12:00 uur Stadhuistoren (Ridderkerk) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 12:30 uur St. Janstoren (Gouda) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 13:30 uur Peperbus (Zwolle) Roy Kroezen Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 14:00 uur Munttoren (Amsterdam) Gideon Bodden Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 14:00 uur Munttoren (Amsterdam) Gideon Bodden Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 14:00 uur St. Maartenstoren (Tiel) Wim Ruitenbeek Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 14:30 uur Grote Kerkstoren (Dordrecht) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 16:00 uur Oudekerkstoren (Amsterdam) Gideon Bodden Reguliere bespeling
zaterdag 10 december 2016 om 19:00 uur Zuidertoren (Amsterdam) Gideon Bodden Reguliere bespeling
maandag 12 december 2016 om 10:00 uur Oudekerkstoren (Ede) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
maandag 12 december 2016 om 10:00 uur Grote Kerk (Nijkerk) Freek Bakker Reguliere bespeling
maandag 12 december 2016 om 12:00 uur Grote- of St. Bavokerk (Haarlem) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
dinsdag 13 december 2016 om 10:00 uur Grote- of St. Nicolaaskerk (Elburg) Martien van der Knijff Reguliere bespeling
dinsdag 13 december 2016 om 12:00 uur Westertoren (Amsterdam) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
dinsdag 13 december 2016 om 14:30 uur Zuidertoren (Amsterdam) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
dinsdag 13 december 2016 om 14:30 uur Grote- of Maria Magdalenakerk (Goes) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
dinsdag 13 december 2016 om 15:30 uur Oudekerkstoren (Amsterdam) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
woensdag 14 december 2016 om 09:30 uur Grote Kerkstoren (Wageningen) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
woensdag 14 december 2016 om 12:00 uur Stadhuistoren (Schoonhoven) Gideon Bodden Reguliere bespeling
woensdag 14 december 2016 om 14:30 uur Goede Redetoren (Almere) Frits Reynaert Reguliere bespeling
woensdag 14 december 2016 om 15:00 uur Paulustoren (Baarn) Bauke Reitsma Reguliere bespeling
woensdag 14 december 2016 om 16:30 uur Lichtboogtoren (Almere Stad) Frits Reynaert Reguliere bespeling
donderdag 15 december 2016 om 09:00 uur Jan van Schaffelaartoren (Barneveld) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
donderdag 15 december 2016 om 10:30 uur St. Georgiustoren (Almelo) Frans Haagen Reguliere bespeling
donderdag 15 december 2016 om 11:00 uur St. Petrustoren (Hilvarenbeek) Gideon Bodden Reguliere bespeling
donderdag 15 december 2016 om 11:30 uur St. Janstoren (Gouda) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
donderdag 15 december 2016 om 12:00 uur Stadhuistoren (IJmuiden) Wim Ruitenbeek Reguliere bespeling
donderdag 15 december 2016 om 15:30 uur ’s Heeren Loo (Apeldoorn) Martien van der Knijff Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 09:00 uur Raadhuistoren (Barneveld) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 11:00 uur Goede Redetoren (Almere) Frits Reynaert Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 11:00 uur Peperbus (Zwolle) Roy Kroezen Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 11:30 uur Bakenessertoren (Haarlem) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 12:00 uur Grote Kerkstoren (Dordrecht) Boudewijn Zwart Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 12:45 uur Grote- of St. Bavokerk (Haarlem) Rien Donkersloot Reguliere bespeling
vrijdag 16 december 2016 om 13:00 uur Grote- of St. Laurenskerk (Alkmaar) Christiaan Winter Reguliere bespeling
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10